1. ady_adinho
2. yamasha_tusca
3. i0nutz83
4. s3rgyu_adriano_13
5. badboy_steaua
6. buli2buli
7. pauleta_1984
8. marinescu_dani2005
9. zmarius_88
1. ady_adinho
2. yamasha_tusca
3. i0nutz83
4. s3rgyu_adriano_13
5. badboy_steaua
6. buli2buli
7. pauleta_1984
8. marinescu_dani2005
9. zmarius_88
hai ady_adinho alegeti echipa ca ne apuca pastele ![]()
ady_adinho- Villareal ..sry acum am ajuns in tara
@mariusz: Abia astazi am deblocat topicul, deci nu inteleg de unde atata disperare in a-si alege adinho echipa...
2. yamasha_tusca .... Werder Bremen
3. i0nutz83 - Fiorentina
iarashi fiore i0ane?
)
Am de asteptat pana isi alege s3rgyu_adriano_13 echipa ca nu l-am vazut de mult pe mess.......asta e
aveti rabdare ![]()
4. s3rgyu_adriano_13 are ceva probleme momentan cu netul... m-a lasat pe mine sa ii aleg echipa, deci
S3RGYU_ADRIANO_13 Sevilla
@dumy: da... in lipsa de altceva
)
badboy_steaua...->>>>>> FC Schalke 04
6. buli2buli- Real Zaragoza ...sa ii vedem si pe iberici ![]()
Schimb de echipe cu bubi2buli ![]()
7. pauleta_1984--> Blackburn
8. marinescu_dani2005-HSV(sau Orlando Pirates...in caz ca n-am voie HSV:D)
9. zmarius_88 Marseille
1. ady_adinho - Villareal
2. yamasha_tusca - Werder Bremen
3. i0nutz83 - Fiorentina
4. s3rgyu_adriano_13 - Sevilla
5. badboy_steaua - Schalke 04
6. buli2buli - Real Zaragoza
7. pauleta_1984 - Blackburn
8. marinescu_dani2005 - Hamburg (HSV)
9. zmarius_88 - Marseille
Il astept pe Mihai cu rezultatele, mai am si eu 1-2 oameni de testat si gata ![]()
E timp . Sezonul asta o sa avem vreo Cupa ceva?
Cupa Iepurasul. Pentru cei care nu prind loc in campionat
)
Cum sa nu ![]()
Sa fie primita !
sa fie acum ![]()