FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Alegere Echipe.

«12»
i0nutz8321.04.2008 09:22

1. ady_adinho

2. yamasha_tusca

3. i0nutz83

4. s3rgyu_adriano_13

5. badboy_steaua

6. buli2buli

7. pauleta_1984

8. marinescu_dani2005

9. zmarius_88

mariusz23.04.2008 15:14

hai ady_adinho alegeti echipa ca ne apuca pastele :thumbup:

ady_4steaua23.04.2008 17:24

ady_adinho- Villareal ..sry acum am ajuns in tara

i0nutz8323.04.2008 17:38

@mariusz: Abia astazi am deblocat topicul, deci nu inteleg de unde atata disperare in a-si alege adinho echipa...

crist3a24.04.2008 06:06

2. yamasha_tusca .... Werder Bremen

i0nutz8324.04.2008 08:33

3. i0nutz83 - Fiorentina

dumy3l24.04.2008 08:52

iarashi fiore i0ane?;))

BADboySteaua24.04.2008 12:12

Am de asteptat pana isi alege s3rgyu_adriano_13 echipa ca nu l-am vazut de mult pe mess.......asta e

B33KTA24.04.2008 12:21

aveti rabdare :drunk:

crist3a24.04.2008 16:29

4. s3rgyu_adriano_13 are ceva probleme momentan cu netul... m-a lasat pe mine sa ii aleg echipa, deci

S3RGYU_ADRIANO_13 Sevilla

i0nutz8324.04.2008 16:38

@dumy: da... in lipsa de altceva ;))

BADboySteaua24.04.2008 18:03

badboy_steaua...->>>>>> FC Schalke 04

B33KTA24.04.2008 18:25

6. buli2buli- Real Zaragoza ...sa ii vedem si pe iberici :)

BADboySteaua24.04.2008 18:50

Schimb de echipe cu bubi2buli :))

pauleta_198424.04.2008 19:09

7. pauleta_1984--> Blackburn

Dani200524.04.2008 23:32

8. marinescu_dani2005-HSV(sau Orlando Pirates...in caz ca n-am voie HSV:D)

mariusz25.04.2008 07:16

9. zmarius_88 Marseille

B33KTA25.04.2008 10:01

1. ady_adinho - Villareal

2. yamasha_tusca - Werder Bremen

3. i0nutz83 - Fiorentina

4. s3rgyu_adriano_13 - Sevilla

5. badboy_steaua - Schalke 04

6. buli2buli - Real Zaragoza

7. pauleta_1984 - Blackburn

8. marinescu_dani2005 - Hamburg (HSV)

9. zmarius_88 - Marseille

i0nutz8325.04.2008 13:52

Il astept pe Mihai cu rezultatele, mai am si eu 1-2 oameni de testat si gata :)

B33KTA25.04.2008 14:23

E timp . Sezonul asta o sa avem vreo Cupa ceva?

i0nutz8325.04.2008 14:30

Cupa Iepurasul. Pentru cei care nu prind loc in campionat ;))

B33KTA25.04.2008 14:39
:)) e buna si aia :))
i0nutz8325.04.2008 14:45

Cum sa nu :)

blindica25.04.2008 17:14

Sa fie primita !

bubutza25.04.2008 18:05

sa fie acum :D

«12»