FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Testari

i0nutz8321.04.2008 09:16

:thumbsup: Adaugati in lista i0nutz83 (cu zero) pentru testare:

 

1. puricele88 *

2. florin_smecheru2001

3. meph_frumossu

4. cosmin_marin25

5. exp3rim3nt3z69

6. limited_andrey2001

7. anonim_91

 

:thumbsup: Adaugati in lista mihai1411 pentru testare:

 

8. blu3_kill3r *

9. vikto_r10

10. fallenangell002000 *

11. rollyn09

12. andrei_marius06 *

13. sanka_boy2004

14. criss_rapp_king * (cerere luata de aici )

 

Testarea va consta in:

* 5-10 intrebari despre trecutul/prezentul FC Steaua Bucuresti

* una bucata repriza fifa 08 cu obligativitatea celui testat de a face host pe direct IP

* IMPORTANT: puteti juca cu echipe de maxim 3* (trei stele); cel care va testeaza poate juca cu orice echipa doreste;

* rezultatele vor fi afisate pe forum cel mai tarziu vineri 25 aprilie

* dintre cei 14 de useri vor fi selectionati 9-10, in limita locurilor disponibile + rezerve

* prioritate la acceptul in campionat au userii vechi, marcati cu * in lista;

 

IMPORTANT: In cazul in care rezultatele acestor testari vor fi considerate nesatisfacatoare, FcSteaua.Ro isi rezerva dreptul de a selectiona/accepta useri vechi ai forumului, a caror perioada de suspendare nu a expirat (ex marseillais, blind, etc).

busu_gaby21.04.2008 18:37

vreau sa mai dau o data testarea:((

i0nutz8321.04.2008 18:54

Eu vreau sa slabesc vreo cateva kg ...

EMPORiO21.04.2008 19:13

buna asta :)))))))

dumy3l22.04.2008 11:35
Eu vreau sa slabesc vreo cateva kg ...

 

 

n-ai vointza >:)

RobYnho22.04.2008 14:23

Berea e de vina.. ;))

DoctorLov25.04.2008 17:59

E vineri, 25 aprilie... :D

BADboySteaua25.04.2008 18:15
E vineri, 25 aprilie... :D

 

....o zi frumoasa cu soare......:)))))

i0nutz8325.04.2008 19:28

Maine e sambata, 26 aprilie...

 

PS: doc, stiu la ce te referi dar nu am terminat - nici eu nici Mihai - testarile. Nu ne-am sincronizat cu oamenii, unii n-au dat add, etc. Cel mai tarziu marti se afiseaza rezultatele.

bubutza26.04.2008 08:04

daca n-aveti oameni ... (seriosi) ... mai sunt si eu pe aici :D

RobYnho26.04.2008 08:49

Pentru tine exista MasterCard. ;)

GOD26.04.2008 12:27

Maestro:). :notangel:

merita rusu.

i0nutz8326.04.2008 13:15

Incetati cu offtopicul !

mihai141129.04.2008 06:52

vikto_r10

sanka_boy2004

criss_rapp_king

 

nu au raspuns,ii rog daca vad mesajul sa dea un semn de viata

branica01.05.2008 12:34

Mai inaintam si noi cu ceva baieti ? :P

mihai141102.05.2008 08:44

stai ca inca suntem si o sa mai fim mahmuri,de luni zic ca reintram toti in normal