FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fan Steaua

alina_200820.04.2008 10:35

sal sant fan Steaua sant nou pa forumu asta vreau sa felict ...

 

am si io un site www.filmemuzica.com si am hotarat sa pun meciurile castigate de Steaua cand a castigat Liga campiomilor credeti ca e o idee buna ? :steag_sah_mic:

Virgil21.04.2008 18:42

Da. E o idee buna. :)