20.04.2008 10:35
sal sant fan Steaua sant nou pa forumu asta vreau sa felict ...
am si io un site www.filmemuzica.com si am hotarat sa pun meciurile castigate de Steaua cand a castigat Liga campiomilor credeti ca e o idee buna ? ![]()
sal sant fan Steaua sant nou pa forumu asta vreau sa felict ...
am si io un site www.filmemuzica.com si am hotarat sa pun meciurile castigate de Steaua cand a castigat Liga campiomilor credeti ca e o idee buna ? ![]()
Da. E o idee buna. ![]()