FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Reactii dupa victoria de la Galati (SteauaFC.com)!

fcsteaua.ro19.04.2008 18:54

Steaua a demonstrat pe teren ca este cea mai buna echipa din campionat. Am fost primiti cu multa rautate pe teren, insa nu conteaza faptul ca echipele care joaca impotriva noastra sunt motivate. Desi am marcat nu sunt arma secreta a Stelei. S-a nimerit doar ca eu sa fiu acolo si ma bucur ca am reusit sa inscriu. Fazele fixe sunt exersate in mod constant la antrenamentele noastre.

Mihaita Plesan

 

As fi inteles sa fim supusi la un control anti-doping la un meci cu CFR. Daca cei de acolo cred ca acesta este secretul nostru, gresesc. Sper sa facem 3 victorii si un egal pana la final si ar fi bine ca la meciul cu Dinamo sa avem posibilitatea unui egal. Ne-am obisnuit sa fim injurati si huiduiti pe alte stadioane, insa nu asta conteaza. De trei ani de zile exersam fazele fixe si am facut-o cu toti antrenorii care i-am avut pana acum.

Mirel Radoi

 

Am meritat victoria si nu interesaza faptul ca adveresarii nostri au fost motivati de altcineva. Toate echipele sunt motivate impotriva Stelei. Cine nu vrea sa bata Steaua? Sincer sa fiu, mi-a stat inima la ocazia lui Jula, din prima repriza, insa este bine ca meciul sa terminat cu victora noastra.

Adrian Neaga

 

MoWeed19.04.2008 20:34

Sunt curios care o sa mai fie reactiile presei sau ale expertilor din fotbalul romanesc Jabba si Muresan....

cristian01419.04.2008 20:50

Meci suspect. Suspect de suspect.

Tudor_BOSS19.04.2008 21:30

Nu mai zice Muresan ca am jucat cu o Steluta ca imbecilul ala vede numai stelute de cand ia fugit locul 1 de sub picioare.A si apropo pentru. aprozaristu fular-campionii de trica :Uita-te deasupra ta in clasament ca sa vezi cine e Steaua!!! :steagcruce:

Costy20.04.2008 06:21

fularultrastu Cristian014 la ce meci te-ai uitat de ai vazut meci suspect? suspect dece?

yo_marius20.04.2008 07:22

@Costy

 

Cristian era ironic... :rolleyes:

suedezu_25_hunedoara20.04.2008 08:19

ASA ESTE MURESAN ASTA SE BAGA TOT TIMPUL IN SEAMA NUSTIU CE ARE CU Steaua DAR STIU ATATA CA II UN MARE PROST SI II CIUDA.

prikintel20.04.2008 08:23

unde dreaq ai mai vazut ma tu ca asta a fost meci suspect... va place sa vorbiti ca sa va aflati in treaba...

Tudor_BOSS20.04.2008 16:36
unde dreaq ai mai vazut ma tu ca asta a fost meci suspect... va place sa vorbiti ca sa va aflati in treaba...

Tu nu sesizezi ironiile omule!!!!!! :beer2:

cristian01421.04.2008 12:11

Intr-adevar, eram putin ironic in legatura cu meciul de la Galati. Steaua a castigat cu noroc, dar corect.

On the other hand, in cealalta parte a tarii, la Arad, am vazut un meci cel putin suspect..parerea mea.