FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

pentru Uploaderi La Video

dannyELboy16.04.2008 19:18

Fratilor nu vreau sa fiu badaran, dar daca vreti sa filmati atmosfera de pe stadion si sa auda toata lumea cat de frumos se aud cantecele cantate pe Ghencea tineti minte 1 regula f importanta cand filmezi:

 

NU CANTA si tu ca se aude penibil..

 

Multumesc

:notangel:

Azzido18.04.2008 06:16

e cam greu sa ii obligi pe cei din jurul tau sa nu cante.

multumim pt sfat dar chestia asta o stiam si noi.

:thumbsup: