16.04.2008 19:18
Fratilor nu vreau sa fiu badaran, dar daca vreti sa filmati atmosfera de pe stadion si sa auda toata lumea cat de frumos se aud cantecele cantate pe Ghencea tineti minte 1 regula f importanta cand filmezi:
NU CANTA si tu ca se aude penibil..
Multumesc
![]()
