FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

România a promovat, Cãtãlin Geru s-a retras

«12»
DT16.04.2008 22:06

felicitari si mii de multumiri cataline, de atatea ori ne-ai facut fericiti! cat despre 112, este un user disciplinat, nu jigneste, stie sa vorbeasca si este de cele mai multe ori impartial. ce sa facem acum, sa ii omoram pe cei care nu tin cu Steaua? el nu este un anti-stelist, doar nu tine cu Steaua. multumesc!

Joga Bonito16.04.2008 23:02

Mare jucator!

Bafta in continuare Cataline... si te asteptam pe Ghencea cu Buzaul sa sarbatorim titlul cu nr 24. Il meriti si tu!

Miaus17.04.2008 16:31
felicitari si mii de multumiri cataline, de atatea ori ne-ai facut fericiti! cat despre 112, este un user disciplinat, nu jigneste, stie sa vorbeasca si este de cele mai multe ori impartial. ce sa facem acum, sa ii omoram pe cei care nu tin cu Steaua? el nu este un anti-stelist, doar nu tine cu Steaua. multumesc!

 

Bine zis DT.112 este fan Miercurea Ciuc dar nu pare a fi anti-Steaua.Hai sa nu o dam in cine nu e cu noi e impotriva noastra.

 

Atata vreme cat se mentine civilizat in discutie si aduce argumente nu vad unde e problema.Apropo Tupac daca baiatul/fata ta decide sa se casatoareasca/marite cu unul din Miercurea Ciuc ce faci?

 

Il/O impusti mai intai pe el/ea sau ii razi cu coasa pe amandoi?

 

P.S. Eu sunt chiar foarte ANTI-unguri, cei care traiesc in Romania si nu vb romaneste,etc.Dar prefer sa ii acord fiecarui om sansa lui indiferent de nume,nationalitate,etc.

CatalinBerceni17.04.2008 16:44

Parerea mea este ca nationalismul nu are de aface cu educatia.....daca Catalin a fost huiduit la Ciuc...este ca si cum Radoi s-ar retrage de la Nationala pe Stadionul din Groapa......cine credeti ca l-ar aplauda? Asta tine de mentalitatea&educatia noastra de romani. Catalin Geru a fost un jucator extraordinar atat pentru Steaua cat si pentru Selectionata Romaniei de Hochei si parerea mea in asta ar fii ca toti sa-i multumim pentru cum a aparat culorile Ros-albastre este unul dintre oamenii care a fost bagat in spital acum 2 ani dupa acea lovire in plina fata care l-a aruncat inconstient pe gheatza....nush cati au vazut acel meci....insa pe mine m-a marcat...

Felicitari Cataline....multumesc pentru tot ce ai facut atat pentru Steaua cat si pentru Romania...iti doresc multa sanatate si noroc in viatza.... :steag_sah_mic::steagcruce:

«12»