felicitari si mii de multumiri cataline, de atatea ori ne-ai facut fericiti! cat despre 112, este un user disciplinat, nu jigneste, stie sa vorbeasca si este de cele mai multe ori impartial. ce sa facem acum, sa ii omoram pe cei care nu tin cu Steaua? el nu este un anti-stelist, doar nu tine cu Steaua. multumesc!
Bine zis DT.112 este fan Miercurea Ciuc dar nu pare a fi anti-Steaua.Hai sa nu o dam in cine nu e cu noi e impotriva noastra.
Atata vreme cat se mentine civilizat in discutie si aduce argumente nu vad unde e problema.Apropo Tupac daca baiatul/fata ta decide sa se casatoareasca/marite cu unul din Miercurea Ciuc ce faci?
Il/O impusti mai intai pe el/ea sau ii razi cu coasa pe amandoi?
P.S. Eu sunt chiar foarte ANTI-unguri, cei care traiesc in Romania si nu vb romaneste,etc.Dar prefer sa ii acord fiecarui om sansa lui indiferent de nume,nationalitate,etc.