Cum putem ajuta noi clubul???????Cer parerea voastra sau ex. de la alte cluburi.
1.Cotizand lunar cu o anumita suma
2.Cumparand abonamente la minimum EX; 2.000.000 lei
Si multe altele care as dori sa le scrieti voi.
Asta nu o scriu de tampit am vb cu foarte multa lume si si chiar se poate aceasta varianta.Cu un site bine pus la punct transparenta 100% sa aiba lumea incredere sa vada cum se cheltuie si ultimul leu si pana la urma asa iti ajuti cu adevarat clubul am vb cu baieti din Sibiu ,Timisoara,Oradea,Arad si chiar ar fi mandri daca ar putea ajuta clubul si pana la urma am fi INDEPENDENTI.
Prin vot s-ar stabili Presedintele care pe urma el tr sa vina cu propuneri
MERITA MACAR DISCUTAT
