ESTE O COMPARATIE RAUVOITOARE.
1. Tu compari un fotbalist aflat in floarea carierei cu un fotbalist care si-a incheiat cariera.
2. Nu uita valoarea diferita a echipelor in care au evoluat cei doi
3. Compari un fundas cu un atacant - este incorect; asa, nici Duckadam nu stiu sa fi marcat vreun gol pentru Steaua.
Nu vad rostul intrebarii "[color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] sau Radoi". Daca am avea ca Dinamo doi caini pe emblema, cred ca [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] si Radoi ar fi la noi cei doi. Si nu-l judeca pe Radoi dupa palmares, uita-te cum lupa la fiecare meci. Nu Radoi este vinovat pentru ca Becali este prost sau rau-intentionat sa-l bage in fata pentru ce se intampla rau. Te-ai gandit ca poate Becali minte ? nu uita, au fost multe momente in care a incercat sa-si apere imaginea punand in carca altcuiva lucrurile mai delicate.