FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Baraje

i0nutz8312.04.2008 14:49

1. i0nutz83 - marianbolohan

2. yamasha_tusca - nanu_a2008

 

Meciurile se disputa tur-retur, host la alegere, obligatoriu echipele cu care ati evoluat in campionat. In caz de egalitate dupa doua manse, se joaca meci decisiv inclusiv 11m daca este nevoie. Invingatorii vor juca in sezonul viitor in divizia A, invinsii in B.

Termen - limita: 21 aprilie, ora 20.00 (tusca revine in tara in cursul serii de 19, va avea doua zile la dispozitie sa isi joace meciul).

marianb13.04.2008 17:23

1. i0nutz83 - marianbolohan

 

TUR: 2-3

RETUR: 3-2

 

 

decisiv 2-3 , si inca 1 sezon in A

i0nutz8313.04.2008 17:23

Ce meciuri ;) Daca mai era 1 min de prelungiri in decisiv egalam :)

crist3a20.04.2008 08:46

salut tuturor am ajuns acasa.... o sa joc meciurile daca nu am timp astazi....maine sigur. merci ca m-ati asteptat...Forza Steaua

B33KTA20.04.2008 09:54

hai ca te asteapta tot poporul :))

crist3a20.04.2008 20:37

posteaza nanu rezultatele am pierdut in decisiv dupa 1-1 si 1-1 ... bulan imens la ambele goluri....fara falsa modestie meritam victoria...oricum bravo nanu si bafta astept sami aleg echipa in DIV B....inca un an:(

Nedelcu Narcis20.04.2008 20:38

2. yamasha_tusca - nanu_a2008 2-3

 

 

tur:1-1 retur 1-1 decisiv 0-1 :D inca unu sezon in A :)