A fost un campionat greu , am fost la meciuri bune si la meciuri slabe , am cantat si s-a huiduit , mai avem un singur meci , unul singur si putem sa ne bucuram de titlul mult asteptat , in aceste 90 de minute trebuie sa fim cele 90+ de minute sa fim alaturi de jucatori , pana in ultima clipa , sa uitam toate orgoliile .Chiar daca un jucator greseste , nu-i nimic , cantati si aplaudati-l , cantati pentru echipa si pentru jucatori ca sa putem aduce titlul , orice ar fi nu va enervati asteptati si incurajati ca in meciurile din cupele europene , sa fim alaturi de ei , sa uitam pentru un meci de toate mizeriile facute de conducatori , jucatori ... Sper ca infernul sa se dezlantuie si echipa sa o purtam spre victorie .
Numai la victorie sa va ganditi si sa cantati pentru asta , hai sa luam cu asalt TEATRUL !
LUPTA Steaua !
PS:Dar sa nu uitam partile negative , sa nu uitati comportamentul conducatorilor , nu ii huiduiti , dar nici macar sa nu-i bagam in seama , sa fie de acum si pentru noi nuli din toate punctele de vedere.
