In randurile urmatoare,in primul rand imi voi cere scuze k l`am criticat atat d rau in urma cu cateva luni..apoi dak tinetzi minte...Dica a rupt contractul cu impresarii "minune" pt a ajunge in Ghencea..dupa c a refuzat p Dinamo si p Frankfurt.E adevarat k a gresit mult la meciu cu Brasov insa trebuie sa n amintim k el ne`a adus d unu singur 12 pct in acest retur...eu unu personal mi`ar placea sa vina la galerie si sa dea Domnu sa sarbatorim impreuna titlu 22...deci ceea c va rog eu p voi stelistii..fratii mey e sa fim corectzi cu Dica si sa il aclamam chiar dak greseste...
