"Vin de astazi la Steaua sa antrenez pe gratis", a declarat [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] la emisiunea Fanatik. Cariera "Fiarei" din ultima vreme de la Intergaz, o echipa pe care a adus-o aproape de retrogradare in Divizia B, nu il recomanda totusi ca solutia ideala.
In acest moment al discutiei, latifundiarul din Pipera a inghitit in sec, in timp ce [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] a plusat: "Eu vin gratis. Ma tin de cuvant. Tu te tii de cuvant si ma iei la Steaua? Hai sa vedem cine este parolist!".
In conditiile in care Hagi ar trebui platit serios, mai ales ca imaginea sa valoreaza peste un milion de dolari pe an pentru campioana Greciei, Olympiakos Pireu, varianta [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] i-ar cadea bine lui Becali, care cu aceasta ocazie s-ar impaca si cu propriii suporteri, dar si cu propriul buzunar. Finalul discutiei a ramas "in coada de peste", Becali, simtindu-se dezarmat, afirmand: "Bine, Marius! Mai vorbim!".
Ce frumos ar fi! :lol: :lol: :lol:
