Mirel Rãdoi, cãpitanul Stelei, nu este accidentat atât de grav pe cât se credea.
Jucãtorul a suferit o contracturã muscularã la încãlzirea dinaintea partidei cu Gloria Bistrița și a efectuat o rezonantã magneticã la Spitalul Militar Central, azi-dimineațã, în urma cãruia s-a constatat cã diagnosticul de leziune muscularã este fals.
Cãpitanul stelist va începe de astãzi un program de recuperare, pentru a se alãtura cât mai repede echipei.
