31.05.2005 04:20
am si eu doua intrebari:
1. De obicei cand se pun in vanzare bilete la meciurile Stelei de acasa?
2. E adevarat ca intrarea va fi libera la meciul cu Poli?
am si eu doua intrebari:
1. De obicei cand se pun in vanzare bilete la meciurile Stelei de acasa?
2. E adevarat ca intrarea va fi libera la meciul cu Poli?
Teoretic , se pun in vanzare inaintea meicului , in camponat cu o zi inainte parca sau chiar in ziua mciului , de intrarea libera , nu stiu nimic.
merci mult
Intrucat meciul cu Poli va starni cu siguranta o cerere imensa de bilete, e posibil ca acestea sa fie puse in vanzare chiar mai inainte. Daca meciul e sambata, e posibil ca biletele sa apara de miercuri, joi.
Cea mai proasta varianta ar fi cu siguranta sa fie intrare libera. S-ar strange toti "baietasii" care vor sa se laude ca au fost la meciu' Stelei. Daca iubiti echipa, platiti !