FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

intrebare

raresh31.05.2005 04:20

am si eu doua intrebari:

1. De obicei cand se pun in vanzare bilete la meciurile Stelei de acasa?

2. E adevarat ca intrarea va fi libera la meciul cu Poli?

ADRIAN PACURAR31.05.2005 04:35

Teoretic , se pun in vanzare inaintea meicului , in camponat cu o zi inainte parca sau chiar in ziua mciului , de intrarea libera , nu stiu nimic.

raresh31.05.2005 04:41

merci mult

SSK31.05.2005 19:29

Intrucat meciul cu Poli va starni cu siguranta o cerere imensa de bilete, e posibil ca acestea sa fie puse in vanzare chiar mai inainte. Daca meciul e sambata, e posibil ca biletele sa apara de miercuri, joi.

 

Cea mai proasta varianta ar fi cu siguranta sa fie intrare libera. S-ar strange toti "baietasii" care vor sa se laude ca au fost la meciu' Stelei. Daca iubiti echipa, platiti !