Comisia de Apel a respins memoriul depus de Rapid considerându-l nefondat. Giuleștenii contestaserã decizia Comisiei de Disciplinã, care a dat victoria roș-albaștrilor la masa verde, dupã derby-ul Rapid-Steaua, întrerupt de Alexandru Deaconu.
Comisia de Apel a respins memoriul depus de Rapid considerându-l nefondat. Giuleștenii contestaserã decizia Comisiei de Disciplinã, care a dat victoria roș-albaștrilor la masa verde, dupã derby-ul Rapid-Steaua, întrerupt de Alexandru Deaconu.
Pai sa incerce la Soros, sa ii explice ca de fapt e o noua dovada de discriminare impotriva cotetzarilor.
Se lupta cu morile de vant amarastenii de sub pod.Ce-i asa greu de inteles ca s-a respectat legea?
Vor sa ia o pedeapsa neprevazuta in regulament,sau ce?
Hai intunecatilor,la munca ,nu la intins mana!...
Haripeii stiu ca nu au sorti de izbanda! Tot circulcu ,,apelul" si poate ,,re-re-apeluri are decat un singur scop,anume acela de a denigra Steaua!
Comisia trebuia sa ia in consideratie toate evenimentele petrecute si sa judece strict regulamentar. Astfel cioroii trebuiau depunctati,terenul suspendat cel putin 4 etape si... sa nu mai vorbim de suspendari! Toti cei care au sarit la arbitrii impreuna cu toti cei care ne-au fortat vestiarul puteau capata suspendari de la 5-6 etape si pana la 1 an competitional!
Dar....traim in Romania si dam pe dinafara de civilizatie! Eroii sunt scuipati,iar cei care respecta legea sunt stigmatizati si aratati cu degetul ca niste paria!
,,Onor sotietate,onor natiune!"-vorba lui Caragiale.
....cum era si normal
cu drept de recurs in 5 zile!