Daca ascest lucru s va intampla...cu siguranta va urma inca un an d seceta p plan European a unei echipe romane d club...probabil ei vor fii invisi d ''marile puteri'' europene k 17 Nentori,knaffirnufelag rekjavic(sau cum naiba s`o scrie),polonia varsovia...si alti colosi din San Marino,Andorra si Luxemburg....cu 30.000 d suflete in spate nu ai cum sa pierzi titlu..FORZA Steaua !!
