FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dak Dinamo este Campioana??

I.N.Money30.05.2005 15:00

Daca ascest lucru s va intampla...cu siguranta va urma inca un an d seceta p plan European a unei echipe romane d club...probabil ei vor fii invisi d ''marile puteri'' europene k 17 Nentori,knaffirnufelag rekjavic(sau cum naiba s`o scrie),polonia varsovia...si alti colosi din San Marino,Andorra si Luxemburg....cu 30.000 d suflete in spate nu ai cum sa pierzi titlu..FORZA Steaua !!

George Stan30.05.2005 15:45

Ar fi dovada suprema ca, in Romania, nu se poate castiga campionatul fara blaturi.

Bat in lemn.

elvis30.05.2005 16:30

Daca, Doamne fereste, ... urat cosmar... este posibil, trebuie sa-i aplaudam pentru ce au facut in Cupa UEFA. Cred ca merita respectul nostru. Dar sunt convins ca-i vom aplauda si in calitate de campioni.

Oricum, pentru mine, Steaua a fost campioana si in 2004.

Hai Steaua!

22...