FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bilete Steaua - Universitatea Cluj

fcsteaua.ro08.04.2008 19:04

FC Steaua a stabilit preturile biletelor pentru partida cu Universitatea Cluj, care se va disputa pe data de 14 aprilie, incepand cu ora 20:30.

 

Acestea vor fi puse in vanzare incepand cu ziua de joi, 10 aprilie si vor putea fi achizitionate pana pe data de 14 aprilie, de la casele de bilete ale clubului, precum si de pe www.bilet.ro si www.bilete.ro.

 

Copiii cu varsta de pana la 10 ani au accesul gratuit pe stadion, cu conditia ca acestia sa fie insotiti de parinti, care sa-i tina in brate si care au intreaga responsabilitate pentru comportamentul acestora in interiorul stadionului.

 

Preturile biletelor sunt urmatoarele:

FOTOLII - 50 LEI

TRIBUNA 0 - 35 LEI

TRIBUNA 1 - 20 LEI

TRIBUNA 2 - 12 LEI

PELUZE - 5 LEI

 

Programul caselor de bilete de la stadionul "Steaua" este urmatorul:

 

Joi, 10 aprilie - 14:00 - 18:00

Vineri, 11 aprilie - 14:00 - 18:00

Sambata, 12 aprilie - 12:00 - 18:00

Duminica, 13 aprilie - 12:00 - 16:00

Luni, 14 aprilie - incepand cu ora 14:00

 

SteauaFC.com

 

Rhadhoo2709.04.2008 15:14

Poate nu umpleti stadionul!!

Paulmsk11.04.2008 09:56

HAI SA UMPLEM STADIONUL fularultrasfularultras

:steagcruce::steagcruce::steagcruce:

steauacri11.04.2008 10:02

Peluza Nord va steapta la stadion..sa fie full ......;))Campioni am fost ..campioni vom fi pana vom murii Steaua Bucuresti'

w3bmaster11.04.2008 15:30

Forza Steaua voi fi pe stadion

heroina11.04.2008 21:03

ma duc maine sa imi iau bilet sper sa vad cat mai multe goluri

UlTrAs PaNtElImOn12.04.2008 10:57

Oare mai sunt bilete pana maine????????????Forzza Steaua PTm and Peluza Nord Va asteptam la Stadion.Forzza Steaua :steagcruce: :steagcruce: :steagcruce:

john_steaua13.04.2008 09:30

sa facem valuri....va iubesc pe toti suporterii adevarati ai Stelei...

dan_valentyna13.04.2008 21:26

hai sa umplem stadionul hai forzza Steaua forzza Steaua hai baieti si dupa aceea la bere gogoogogoogo

catalyn9114.04.2008 08:27

Forza Steaua ...hai sa fie stadionul plin..http://static.fcsteaua.ro/forum/style_emoticons/default/steagcruce.gif

http://static.fcsteaua.ro/forum/style_emot...ce.gif...pentru noi suntem campioni

Tudor_BOSS14.04.2008 09:23

Haideti cat mai multi la meci chiar daca vremea e naspa,acum echipa are nevoie de noi mai mult ca oricand.Doamne imi doresc Titlu 24 mai mult ca oricand. :steagcruce:

n3on14.04.2008 12:48

mai gasesc bilet la peluza azi in ziua meciului care stie ? fular-campionii

Dragutzul_stelistul14.04.2008 13:27
mai gasesc bilet la peluza azi in ziua meciului care stie ? fular-campionii

da ...am luat eu 5 ;) si mai sunt ;)

vlad7514.04.2008 14:00

Am voie cu camera pe stadion?

MALDINI_STEAUA14.04.2008 14:04

@Vlad75

 

Da , ai voie ;)

vlad7514.04.2008 14:13
@Vlad75

 

Da , ai voie ;)

E mica,incape intr-un aro! Iti dai seama ca nu vin cu car de transmisie!

MALDINI_STEAUA14.04.2008 14:19

Cu atat mai bine vlad :Dfular-campionii