FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

R e a c t i e .

Virgil30.05.2005 00:16

Pe forumul Onlinesport se face o schita a ceea ce inseamna interesele in fotbalul nostru.

 

Cooperativa Reloaded :

Gloria(presedinte),Arges,Bacau(vicepresedinti),CFR,Poli Iasi,Jiul(membri).

 

Scopuri :

1.Evitarea retrogradarii pentru cele sase echipe ;

2.Dinamo - campioana 2005/2006 ;

3.Gloria Bistrita - sa obtina inca o participare in Intertoto.

 

www.Onlinesport.ro/30 mai 2005

 

Nici nu s-a terminat actualul campionat si jocurile pentru urmatorul sunt deja facute !

De la primele blaturi facute ar trebui eliminate din competitie.Ce probe,cand totul se face la vedere,totul e impotriva lor.Acoperiti la infinit de acoliti gen Mitica Dragomir,nu se mai poate !

Jos cu ei.Pentru totdeauna.

ADRIAN PACURAR30.05.2005 03:40

Stiu si eu , daca e adevarat am putea raspunde printr-un lot valoros capabil sa lupte de la un capat la altul , asa ca ... Lupta ne ramane , ce sa facem daca nimeni nu i-a masuri ,traim intr-o tara de rahat.

Virgil02.06.2005 13:04

...cacao ?

SSK02.06.2005 15:22

...si asta ne mai ocupa si tot timpul ! :lol:

 

Haideti totusi sa nu exageram cu scenariile astea ! Romanii sunt prea superficiali ca sa faca planuri atat de "pe termen lung", lor le place sa improvizeze... Dupa parerea mea, sunt pure speculatii.