FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

== Votati Aici Important ! ==

Matteo08.04.2008 12:22

au deschis ungurii la fel despre noi si am deschis si eu despre ei

 

votati aici cu YES ---> http://www.topix.net/forum/world/hungary/TALGOECKM16PKAMV0

 

si aici cu NO --->

 

http://www.topix.net/forum/world/Romania/T2NNIL3VAKT4QGHIO

 

 

 

ms !

1on08.04.2008 18:48

la al doilea link îmi zice "Page Not Found"

MoWeed08.04.2008 18:49

Si mie mi s-a intamplat la fel cred ca ai gresit link-ul