FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

[logistica] Distributia Tricourilor

George Stan08.04.2008 09:26

Kustino nu poate face fatza cu distributia tricourilor asa ca avem nevoie de cineva, eventual mai multi oameni care sa faca asta.

Ce trebuie facut:

- Pentru oamenii din Bucuresti - sa vina cu tricourile la Drumetului inainte de meci, si sa le dea conform tabelului http://spreadsheets.google.com/pub?key=pgL...lyytnc__tJk3Hdg

- Sa trimita prin posta tricourile celor ce nu sunt din Bucuresti, conform aceluias tabel.

carminastan08.04.2008 10:00

Eu va pot ajuta cu partea de posta romana, numai sa mi se dea detaliile aferente. Cum se face cu plata coletului?

George Stan08.04.2008 10:02

Se trimite doar celor care au platit la banca. Deci nu ramburs ci colet normal.

carminastan24.04.2008 09:16

Pentru cei de la logistica ca sa stie:

La inceputul saptamanii am trimis 4 tricouri pentru: Radulescu Raul Stefan(BandiT), Gilca Andrei Victor, Stoica Vasile (sile-jardel) si Cojocaru Dragos.

 

Mai am acasa 1 x S si 2 x L (de baieti).

As avea nevoie de 1 S si 1 M (de fete) pentru Vili Alina si pentru Cioata Andreea.

 

Cele 4 suntre trecute deja in spreadsheet ( http://spreadsheets.google.com/pub?key=pgL...lyytnc__tJk3Hdg )

 

Si FYI , taxa postala e de 2.4 RON /colet.