Kustino nu poate face fatza cu distributia tricourilor asa ca avem nevoie de cineva, eventual mai multi oameni care sa faca asta.
Ce trebuie facut:
- Pentru oamenii din Bucuresti - sa vina cu tricourile la Drumetului inainte de meci, si sa le dea conform tabelului http://spreadsheets.google.com/pub?key=pgL...lyytnc__tJk3Hdg
- Sa trimita prin posta tricourile celor ce nu sunt din Bucuresti, conform aceluias tabel.
