FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hagi la Olympiakos???

I.N.Money29.05.2005 06:14

In gsp d azi(duminica) scrie k Hagi s-a inteles cu grecii si maine o sa mearga sa semneze contractu cu ei....cred k e mai bine....Hagi momentan nu e bun pt Steaua...deci s pare k varianta Hagi cade...d Laca nici nu s pune problema..:(( ,atunci cine??

Virgil29.05.2005 06:20

Nu cred ca Gica a semnat cu grecii.Sunt simple speculatii.

Gica a afirmat cu gura lui ca vrea acasa.Acasa ar insemna Constanta.Dar si Romania !

Romania Steaua ! Gica Hagi Steaua !Campionii din Ghencea !

sorin_77729.05.2005 11:59

Hagi vino acasa!!!

Hagi vino la Steaua!

Daca vrei sa fi campion vino la Steaua.