29.05.2005 06:14
In gsp d azi(duminica) scrie k Hagi s-a inteles cu grecii si maine o sa mearga sa semneze contractu cu ei....cred k e mai bine....Hagi momentan nu e bun pt Steaua...deci s pare k varianta Hagi cade...d Laca nici nu s pune problema..
( ,atunci cine??
