FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

n-a fost blat

vampyrr29.05.2005 05:46

in sfarsitam vazut un meci in care fotbalul a domunat aranjamentele din ultimele etape, ma refer bineinteles la Steaua, pentru ca Dinamo a avut doar dificila misiune de a si pune ghetele, pentru ca scorul fluviu era greu de anticipat doar pentru necunoscatori. Ma bucuraevolutia lui Tudor cat despre torpila lui Dorinel nimic de spus. Asa meciuri da, dewsi ne am chinuit sa i batem, dar macar sa nu mai lasam gustul ala nasol de blat!!!

Acum vine meciul cu Timisoara, meci care in apinia mea decide campioana!!