Se spune ca vine Hagi la Steaua ! :o
( Ca antrenor )
OARE E ADEVARAT ?
E BINE SA VINA ?
am auzit de aici din mahalea de la un azer ...mi-a zis exact asa : Hei Stefan cica Hagi vine la echipa aia cu care tii tu...Steama...Steala...sau ma rog >>>(dar a zis in azera )
OARE !?!?!?
