FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hagi ???

dbd28.05.2005 13:30

Se spune ca vine Hagi la Steaua ! :o

( Ca antrenor )

OARE E ADEVARAT ?

E BINE SA VINA ?

am auzit de aici din mahalea de la un azer ...mi-a zis exact asa : Hei Stefan cica Hagi vine la echipa aia cu care tii tu...Steama...Steala...sau ma rog >>>(dar a zis in azera )

OARE !?!?!?

Adi28.05.2005 15:02

EXCLUSIV/21:04

Gică Hagi a demisionat

de la Galata!

 

Gheorghe Hagi a decis imediat după meciul Galatasaray - Denizlispor, scor 4-0, să incheie orice legatură cu clubul din Instanbul. Această decizie a venit după ce bascanii clubului Galatasaray i-au impus tehnicianului roman să cîștige Cupa UEFA in sezonul viitor, avind in vedere că acest sezon este compromis pentru gruparea turca locul 3 in campionat după Fenerbahce si Trabzonspor. Liviu Comaneanu

 

PROSPORT

 

Se pare ca Hagi vine la Steaua :)

dbd28.05.2005 15:50

ok...vine vine...dar e bine ?

elvis29.05.2005 14:14

Nu vreau sa vina.