Un mic sondaj ca sa vedem cum stau lucrurile in aceste vremuri tulburi in care presa-tonomat vorbeste vrute si nevrute.
Acum e o mica problema la ultrima intrebare.
Ca sa nu mai fie probleme interpretati ultima intrebare in felul urmator:
Ce alegeti? Sa mergeti la meci pe stadion sau sa priviti meciul la TV.
