A fost blat. Sau daca nu a fost e si mai grav pentru ca am ratat enorm.
Iar gestul jucatorilor in raport cu Zenga a fost unul de marlani sau de lasi, dupa caz.
d.Munteanu a spus ca venea daca primea invitatie
ps:motanud tu te-ai duce la o nunta NEINVITAT?
Si suporterii Stelei care au fost au primit invitatie ?!. Hai las-o. Cu scuze de astea nu0l pacalesti nici pe Borcea...
Si chiar daca nu s-au dus, telefoane nu exista ?
de unde stii tu ca nu l-au sunat, ce esti mama omida
tu crezi ca stii tot, te iei dupa niste articole din ziare scrise de catre oameni care nu au altceva de facut decat sa provoace scandaluri
n-as putea sa fiu atat de naiv, sau mai zicea intr-un articol ca Radoi si Dumitru au vorbit cu Jiji ca sa-l dea afara pe Zenga, s-a scris asta pentru a provoca scandaluri la echipa, ei prin articolul acesta vor ca Radoi si Dumitru sa plece de la Steaua