FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bilete FC Steaua - Dacia Mioveni

fcsteaua.ro02.04.2008 03:11

FC Steaua a stabilit preturile biletelor pentru partida cu Dacia Mioveni, care se va disputa pe data de 6 aprilie, incepand cu ora 20:30.

 

Acestea vor fi puse in vanzare incepand cu ziua de joi, 3 aprilie si vor putea fi achizitionate pana pe data de 6 aprilie, de la casele de bilete ale clubului, precum si de pe www.bilet.ro si www.bilete.ro.

 

Copiii cu varsta de pana la 10 ani au accesul gratuit pe stadion, cu conditia ca acestia sa fie insotiti de parinti, care sa-i tina in brate si care au intreaga responsabilitate pentru comportamentul acestora in interiorul stadionului.

 

Preturile biletelor sunt urmatoarele:

 

FOTOLII - 50 LEI

TRIBUNA 0 - 35 LEI

TRIBUNA 1 - 20 LEI

TRIBUNA 2 - 12 LEI

PELUZE - 5 LEI

 

Programul caselor de bilete de la stadionul "Steaua" este urmatorul:

 

Joi, 3 aprilie - 14:00 - 18:00

Vineri, 4 aprilie - 14:00 - 18:00

Sambata, 5 aprilie - 12:00 - 18:00

Duminica, 6 aprilie - incepand cu ora 12:00

 

SteauaFC.com

 

SuperstaR1802.04.2008 10:17

vai... iar jucam cu d`astia mici cu autobaza :thumbdown: . Inca un meci SUPER-SPECTACULOS din EUROLiga I .

E clar. Inca un meci de 1-0 sau 2-1 . Dupa meci sunt 2 variante care ar putea aparea in presa:

1. O posibila eroare a arbitrului => blat cu arbitrii

2. O posibila eroare a unui jucator de la Dacia => a cumparat Jijica jucatorii adversi.

Ah... si s-ar putea ca jurnalistii mega-super-hyper obiectivi si profesionisti sa amestece ambele variante ca sa dea mai bine la publicul prostutz de consum. Deja au inceput sa ma sece stirile astea....

fular-campioniiForza Steaua Bla-Bla-Bla... :(:steagcruce:

stelutawillis02.04.2008 10:53

forzza Steaua fularsteaua2

Daniellone02.04.2008 18:27
vai... iar jucam cu d`astia mici cu autobaza :thumbdown: . Inca un meci SUPER-SPECTACULOS din EUROLiga I .

E clar. Inca un meci de 1-0 sau 2-1 .

 

1-0 sau 2-1 nu e chiar rau, mie mi-e frica de 0-0...

Astristul02.04.2008 19:41
1-0 sau 2-1 nu e chiar rau, mie mi-e frica de 0-0...

Corect! Important e sa invingem!

forzateaua

pufi04.04.2008 09:00

sper sa castigam.

e bine si 1-0

dragos_drlsteaua05.04.2008 11:32

Sincer, nu inteleg de ce nu se inghesuie lumea la acest meci, mai ales ca este unul special atat pentru clubul nostru cat si pentru antrenorul si idolul nostru, Marius Lacatus! Ma refer aici la victoria cu numarul 1000 in istoria participarilor noastre in prima Liga nationala si la ziua de nastere a lui Marius! Trebuie sa facem din acest meci o sarbatoare, asa ca nu mai stati acasa si haideti sa sarbatorim pe stadion!

dogaru laurentiu06.04.2008 11:41

Forza Steaua,Forza Lacatus.Scorul va fi 2-0 pentru Steaua.Victorieeeeeeeeee