FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Emeghara, la Bologna (SteauaFC.com)!

fcsteaua.ro02.04.2008 03:08

Fundasul Stelei, Ifeanyi Emeghara, va fi supus, in perioada imediat urmatoare, unui control medical amanuntit la clinica Isokinetic din Bologna.

 

Dupa finalizarea investigatiilor medicale din tara, acesta va fi consultat si de profesorul Maurilio Marcacci, care, impreuna cu staff-ul medical al Stelei, va decide solutia potrivita pentru recuperarea mai rapida a jucatorului. Fundasul lateral al ros-albastrilor a suferit recent o accidentare la genunchiul piciorului stang si nu a mai jucat de la meciul din deplasare, de la Targu Jiu, cu Pandurii.

 

Un alt jucator cu probleme medicale este Mihaita Nesu, care se antreneaza separat dupa contuzia suferita in saptamana anterioara, insa se spera ca acesta sa revina la antrenamentele cu echipa in cateva zile.

MoRRano02.04.2008 05:41

2 jucatori de care avem nevoie, sanatate baieti sa reveniti cat mai repede pe gazon.

MoWeed02.04.2008 07:23

Parca nu mai fusese nici un jucator primavara asta la Bologna.....era prea frumos!!

Raulredblue02.04.2008 14:15

da se tin accidentarile de noi frate.....