26.05.2005 13:32
Declaratie Maldini dupa joc: "Nu e un dezastru, totul e o competitie sportiva si asta este frumusetea ei".
Concluzie: ar fi mai bine sa ne orientam spre tenis, handbal, baschet, gimnastica sau alt sport in care Romania reprezinta ceva. Fotbalul de la noi... este nul.
