FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Champions League... ce nebunie !

Alexandru26.05.2005 13:32

Declaratie Maldini dupa joc: "Nu e un dezastru, totul e o competitie sportiva si asta este frumusetea ei".

 

Concluzie: ar fi mai bine sa ne orientam spre tenis, handbal, baschet, gimnastica sau alt sport in care Romania reprezinta ceva. Fotbalul de la noi... este nul.