FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutorul Vostru

cmt-steaua25.03.2008 12:40

Daca sunteti amabili va rog intrati aici

http://www.newgrounds.com/audio/listen/132762

 

Si Dati o nota . Pentru a nota trebuie sa apasati pe unul din capetele de copil afro-american din stanga .

 

Va rog apasati pe ultimul :D !

 

Si vreau si parerea voastra despre demo !

 

Multumesc !