25.03.2008 12:40
Daca sunteti amabili va rog intrati aici
http://www.newgrounds.com/audio/listen/132762
Si Dati o nota . Pentru a nota trebuie sa apasati pe unul din capetele de copil afro-american din stanga .
Va rog apasati pe ultimul
!
Si vreau si parerea voastra despre demo !
Multumesc !
