IP 208.53.147.44
spurcat care insista si isi face cont dupa cont.
ban ip
IP 208.53.147.44
spurcat care insista si isi face cont dupa cont.
ban ip
steoia IP: 78.97.198.21
da-i pe viata Azzido
steoia IP: 78.97.198.21
da-i pe viata Azzido
done
pe langa asta se mai adauga si ala prost care se crede special.
a luat pe ip si nelimitat pe cont.
recl IP: 84.234.100.221
caine ud...miroase urat.
recl IP: 84.234.100.221
caine ud...miroase urat.
rezolvat
Timisoarean 79.114.54.197
i-am dat
Enquist IP: IP: 89.34.71.248
spurcat sub acoperire...da-i pe viatza.
Enquist IP: IP: 89.34.71.248
spurcat sub acoperire...da-i pe viatza.
i-am dat
89.44.86.160 --> spurcat , baneaza tot neamu lui Azzido pls
89.33.91.228
Am gasit urmatorii useri pe respectivul IP : punnkboy1,2; cracker; rbk; control25. Foarte tare, omul
.
89.44.86.160 --> spurcat , baneaza tot neamu lui Azzido pls
ban.
pe punkboy ala l-am lasat in pace.
Pi bini, bre.. noi ii dam ban pe unde-l prindem ca face harcea-parcea toate topicurile pe unde posteaza, isi face cinci colne si tu il mangai pe obrajori? ![]()
141.85.0.122 Marcel86
Reclame peste tot. Kill him! ![]()
nu... e ip comun ce camin. E caminul p22 din regie, de unde ies aprox 200 de insi pe net.
nu... e ip comun ce camin. E caminul p22 din regie, de unde ies aprox 200 de insi pe net.
Da-le ban la toti :biggrin: :biggrin: :biggrin:
89.36.233.32 =>cioara
danysymo IP: 79.117.150.226
haisteauaa IP: 86.126.128.199
omului ii este rusine cu Steaua si ne indeamna sa tinem cu spurcatii...sigur e Stelist
am adaugat cele 3 ipuri.
de acum incolo daca vreti ban pe ip, explicati care sunt motivele si dati eventual un link sa vad si eu.
baciuvasile
Ban permanent, spam cu joc on-line.
Mi-ai luat-o inainte. ipu - 141.85.0.122
rezolvat
Azzido te rog sa ii dai un ipban userului suie aka esti debil mintal aka incompetentul.
Baiatul nu e stelist. S-a bagat doar ca sa joace fifa si a inceput sa faca prostii pe acolo.
Ipurile folosite de el pana acum sunt:
194.244.78.155
86.126.214.125
86.126.205.22
79.114.236.118
Daca mai sunt si altele...imi pare rau ![]()
Voi fi pe faza daca mai intra ![]()
Azzido, da permanet lu domnu' : http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?showuser=61663 . Multumesc.