persoanele care pot oferi un loc de munca unui brav securist, este vorba bineinteles de discobolus (cunoscatorii stiu de ce), sunt rugate sa ofere cativa mega si niste randuri de html unui om pentru care dezinformarea reprezinta un stil de viata.
in aceste momente triste, in care tastatura reprezinta doar un obiect cu care se loveste in cap, trimitem salutarile noastre cele mai calduroase lui disco, si ii uram sa viseze blaturile pe care Steaua le va face cu brasovul si cu Timisoara, precum si ploi si furtuni care fac ca meci de meci, sutele de mii de suporteri dinamovisti sa urmareasca jocurile echipei din fata televizorului.
:lol:
:o :lol:
:lol: :mrgreen: :twisted:
