

Am citit pe gsp ca nici un jucator al Stelei nu a participat la ceremonia de casatorie a lui Walter. Asta e un gest foarte urat din partea lor, pentru ca ii datoreaza foate mult lui Walter ! Si de asemenea, asta arata inca o data ca sub "domnia" lui Gigi nici un jucator nu a mai putut sa se manifeste asa cum constiinta i-a dictat, ci asa cum a crezut ca-i place ciobanului. Neaga a fost un jucator care incepuse sa dea dovada de personalitate anul trecut si...surpriza...a fost vandut ! :evil: Respect fanilor care s-au dus sa-l felicite pe Zenga ! Respect Walter Zenga !
am votat "nu", adica nu cred ... asta e
... oricum intr-adevar, RESPECT Walter, respect fanilor care s-au dus sa-l felicite !
nu cred ca va mai veni,din pacate ,antrenor la Steaua.Am citit azi in gsp ca si jucatorii au contribuit la demiterea lui,bineinteles cine altii decat Radoi si Dumitru.Eu personal m-am saturat de mofturile lor,sper sa plece odata din vara.
Walter a fost un mare antrenor,nu inteleg de ce nu s-au dus sa-l felicite,ar fost un gest de bun-simt,dar poate n-au asa ceva si nici personalitate .
BRAVO pentru CEI CE AU FOST ACOLO SI L-AU FELICITAT!
Walter a facut mult pentru echipa,nu merita un asemenea tratament.Dar la Steaua din pacate a devenit obicei nerecunostinta fata de oamenii valorosi.Sa vedem cine va veni antrenor din vara,daca Galata o sa-l pastreze pe Hagi,ce facem continuam cu Dumitriu?
nu cred ca va mai veni,din pacate ,antrenor la Steaua.Am citit azi in gsp ca si jucatorii au contribuit la demiterea lui,bineinteles cine altii decat Radoi si Dumitru.Eu personal m-am saturat de mofturile lor,sper sa plece odata din vara.Walter a fost un mare antrenor,nu inteleg de ce nu s-au dus sa-l felicite,ar fost un gest de bun-simt,dar poate n-au asa ceva si nici personalitate .
BRAVO pentru CEI CE AU FOST ACOLO SI L-AU FELICITAT!
ce bine ar fi sa plece Radoi si Dumitru de la Steaua :twisted: :twisted:
asa ar ajunge mai usor Dinamo la poarta voastra :twisted: si n-am mai avea de centrarile alea exacte ale lui Dumitru :twisted:
oare nu pleaca si Munteanu? :twisted:
ce bine ar fi sa plece de la Steaua cei 3
ce veste buna ar fi daca ar pleca
nu cred ca va mai veni,din pacate ,antrenor la Steaua.Am citit azi in gsp ca si jucatorii au contribuit la demiterea lui,bineinteles cine altii decat Radoi si Dumitru.Eu personal m-am saturat de mofturile lor,sper sa plece odata din vara.Walter a fost un mare antrenor,nu inteleg de ce nu s-au dus sa-l felicite,ar fost un gest de bun-simt,dar poate n-au asa ceva si nici personalitate .
BRAVO pentru CEI CE AU FOST ACOLO SI L-AU FELICITAT!
ce bine ar fi sa plece Radoi si Dumitru de la Steaua :twisted: :twisted:
asa ar ajunge mai usor Dinamo la poarta voastra :twisted: si n-am mai avea de centrarile alea exacte ale lui Dumitru :twisted:
oare nu pleaca si Munteanu? :twisted:
ce bine ar fi sa plece de la Steaua cei 3
ce veste buna ar fi daca ar pleca
lasa-ne ma si du-te la blaturile ecchipei tale
nu...nu se va mai antrena...iar daca o va face o va face de dragul jucatoriilor...si poate si de a banilor ! :?
am votat NU!!!
ar fi perfect daca arreveni, dar sunt prea mici sansele!! cred ca mai degraba nu l-ar mai lua Gigi! ca il da afara sa-l ia din nou sau ce???
imi pare sincer rau...
forzza Walter! bravisimo!