Suporterii se cearta, antrenorii se schimba, jucatorii mimeaza (cica) jocul, pe Becali in doare in **** !!
vedem cu brasovul cat de blat a fost meciul cu bacaul!! daca Steaua manaca bataie sau face egal e clar a fost blat daca ii bate pe disperatii aia de puncte e clar chiar ii intereseaza de suporteri si vor face tot ce le e in putinta ca sa castige titlul dupa 5 ani!!!
