eu una cred ca va castiga usor Dinamo cu 4-0 sau 5-0
eu una cred ca va castiga usor Dinamo cu 4-0 sau 5-0
Dinamo va castiga in meciul cu Craiova, deoarece joaca cel mai frumos fotbal
Dinamo va castiga si anul acesta titlul, deoarece Steaua se va impiedica de Poli Timisoara
Dinamo E CAMPIOANA :twisted: :twisted:
vai cum suntetzi ... voi astia turbatzi ... fara comentarii ... ca n-are rost .. se vede din posturile voastre ce minte avetzi ... !
Dinamo E CAMPIOANA :twisted: :twisted:
ai dreptate Dinamo e campioana LA BLATURI :twisted:
Dinamo E CAMPIOANA :twisted: :twisted:
ai dreptate Dinamo e campioana LA BLATURI :twisted:
s-ar putea sa iasa altcineva campion la blaturi dupa astea 2 etape:Steaua(deoarece sigur va face blat cu Brasov si Timisoara)
Dinamo E CAMPIOANA :twisted: :twisted:
ai dreptate Dinamo e campioana LA BLATURI :twisted:
s-ar putea sa iasa altcineva campion la blaturi dupa astea 2 etape:Steaua(deoarece sigur va face blat cu Brasov si Timisoara)
nici nu au inceput meciurile si tu stii deja ca sunt blaturi
eu nu as fi atat de sigura, mai degraba as fi sigura de blaturile lui Dinamo din ultimele 2 etape
ps:singurul idiot de pe aici esti tu, asa ca nu mai jigni
Fratilor, mai incet cu jignirile...
Adriana, termenul de blat e foarte cunoscut de toatele echipele romanesti, nu te mai agita ca un tub de spray.