FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

dinamo-craiova, pardon dinamo-dinamo

misha23.05.2005 11:11

eu una cred ca va castiga usor Dinamo cu 4-0 sau 5-0

dogy23.05.2005 14:30

Dinamo va castiga in meciul cu Craiova, deoarece joaca cel mai frumos fotbal

Dinamo va castiga si anul acesta titlul, deoarece Steaua se va impiedica de Poli Timisoara

 

Dinamo E CAMPIOANA :twisted: :twisted:

Neaga8823.05.2005 15:43

vai cum suntetzi ... voi astia turbatzi ... fara comentarii ... ca n-are rost .. se vede din posturile voastre ce minte avetzi ... !

misha23.05.2005 15:47
Dinamo E CAMPIOANA :twisted:  :twisted:

 

ai dreptate Dinamo e campioana LA BLATURI :twisted:

dogy28.05.2005 10:07
Dinamo E CAMPIOANA :twisted:  :twisted:

 

ai dreptate Dinamo e campioana LA BLATURI :twisted:

 

s-ar putea sa iasa altcineva campion la blaturi dupa astea 2 etape:Steaua(deoarece sigur va face blat cu Brasov si Timisoara)

adriana1528.05.2005 10:14
Dinamo E CAMPIOANA :twisted:  :twisted:

 

ai dreptate Dinamo e campioana LA BLATURI :twisted:

 

s-ar putea sa iasa altcineva campion la blaturi dupa astea 2 etape:Steaua(deoarece sigur va face blat cu Brasov si Timisoara)

 

nici nu au inceput meciurile si tu stii deja ca sunt blaturi

eu nu as fi atat de sigura, mai degraba as fi sigura de blaturile lui Dinamo din ultimele 2 etape

 

ps:singurul idiot de pe aici esti tu, asa ca nu mai jigni

reddog26.06.2005 12:53

Fratilor, mai incet cu jignirile...

Adriana, termenul de blat e foarte cunoscut de toatele echipele romanesti, nu te mai agita ca un tub de spray.