FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Visati blaturi?

radoi623.05.2005 05:51

Toata lumea a spus ca Steaua a facut blat cu Bacaul.Parerea mea este ca meciul s-a jucat corect.N-ati vazut cum se baricadau in aparare si ce presing faceau?Chiar Catalin Tolontan a marturisit intr-o emisiune televizata ca tine cu Rapid si de aceea cred eu ca nu acuza asa dur si pe feroviari de blat.Cat despre Dinamo,NO COMMENT.

bodanelu23.05.2005 05:57
Toata lumea a spus ca Steaua a facut blat cu Bacaul.Parerea mea este ca meciul s-a jucat corect.N-ati vazut cum se baricadau in aparare si ce presing faceau?Chiar Catalin Tolontan a marturisit intr-o emisiune televizata ca tine cu Rapid si de aceea cred eu ca nu acuza asa dur si pe feroviari de blat.Cat despre Dinamo,NO COMMENT.

Nu toata lumea... eu unul nu zic asta... eu zic doar ca avem conducere de C***T. Gigi lasa-ne

misha23.05.2005 10:37

de acum toata lumea daca vede ca Steaua invinge o echipa la retrogradare zice ca e blat

eu una nu cred ca a fost blat

danielblaze23.05.2005 11:05

to misha ,,nu crezi tu ..dar toti care am fost pe stadion am vazut un meci trucat

vampyrr23.05.2005 11:15

cum n a fost blat ma frate, unde ai vazut tu presing? si aia s au baricadat in aparare pentru a limita proportiile scorului, asta a fost singura lor grija. Sincer si fara suparare eu cred ca te uyitai la alt meci