Toata lumea a spus ca Steaua a facut blat cu Bacaul.Parerea mea este ca meciul s-a jucat corect.N-ati vazut cum se baricadau in aparare si ce presing faceau?Chiar Catalin Tolontan a marturisit intr-o emisiune televizata ca tine cu Rapid si de aceea cred eu ca nu acuza asa dur si pe feroviari de blat.Cat despre Dinamo,NO COMMENT.
