Rapidistii sunt obligati sa castige daca vor sa mai spere la locul 2 asa ca vor iesi la joc. Imi e greu sa cred ca fundasii lor (in special Mafteiutz si M.Constantin), la forma care au aratat-o in retur, vor rezista actiunilor lui Mendoza si Dayro Moreno. Insa si noi trebuie sa fim atenti in aparare. Goe e suspendat, Eme accidentat. Mi-ar fi placut sa joace Rada in locul lui Ghionea, iar in Nesu nu am mare incredere are evolutii oscilante.
Forza Steaua!
