M-am gandit ca ar fi bine ca stelistii care au jucat si inca mai joaca Starcraft ar fi bine sa aiba un topic al lor in care sa poata discuta atat despre vechiul Starcraft cat si despre noul Starcraft. Asa ca sa incepem
Mie imi place Zergul insa am invatat sa joc cu Protoss asa ca ma descurc binisor cu amandoua. Voi?
