FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Starcraft- Cel Mai Tare Rts Al Tuturor Timpurilor

Bodanel19.03.2008 17:48

M-am gandit ca ar fi bine ca stelistii care au jucat si inca mai joaca Starcraft ar fi bine sa aiba un topic al lor in care sa poata discuta atat despre vechiul Starcraft cat si despre noul Starcraft. Asa ca sa incepem

 

Mie imi place Zergul insa am invatat sa joc cu Protoss asa ca ma descurc binisor cu amandoua. Voi?

bodanelu19.03.2008 18:47

Terran rulezzzzz!!!!

andyro19.03.2008 18:56

Zerg, si sunt disponibil oricand pe battle.net :D. Btw, am vazut ca a ajuns 300.000 Starcraft + Brood War in magazine...

Bodanel19.03.2008 19:04

@ andyro

 

E la 30 RON insa nu il au nicaieri pe stoc. Caut de 2 luni. Poate daca suntem mai multi ne bagam si facem una mare pe o harta LRS.

benzina19.03.2008 20:00

cel mai tare joc :D....am jucat pana am aflat cum se trece de psi-limit cand joc in retea...:))...dupa care...nu prea m-a mai atras..

stelistu_619.03.2008 21:59

Indiferent :happy:.

Stefan8820.03.2008 00:34

Eu joc cu rasa ariana,rasa perfecta.Mai sunt si alte rase dar inferioare cum ar fi:rasa tiganilor,a maimutelor si binenteles cea mai parsiva rasa jidanilor.Mfaceti sa rad auzi la ei starcraft. :blink:

Bodanel20.03.2008 06:49

@stefan88

 

auzi man. dati cu praf de mers si lasa-ne. vezi poate ne gasesti prin alta parte. daca ai ceva de spus spune iar daca nu te duce capul sau nu ai nimic de spus abtine-te.

 

@ benzina

 

facem un pariu ca nu treci de psi-limit daca joci pe orice alta harta in afara de bgh? :smile: