Pawel Golanski a fost convocat la nationala Poloniei deoarece Marcin Wasilewski are probleme la Anderlecht si nu a mai evoluat in ultimele meciuri. Polonia va juca impotriva SUA, pe 26 martie, la Cracovia.
Alti doi jucatori straini ai Stelei convocati la nationala sunt Dayro Moreno si Robinson Zapata, care vor juca pentru Columbia, in Statele Unite ale Americii, impotriva statului Honduras.
