FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Golanski, convocat la nationala Poloniei (OnlineSport)!

fcsteaua.ro19.03.2008 01:22

Pawel Golanski a fost convocat la nationala Poloniei deoarece Marcin Wasilewski are probleme la Anderlecht si nu a mai evoluat in ultimele meciuri. Polonia va juca impotriva SUA, pe 26 martie, la Cracovia.

 

Alti doi jucatori straini ai Stelei convocati la nationala sunt Dayro Moreno si Robinson Zapata, care vor juca pentru Columbia, in Statele Unite ale Americii, impotriva statului Honduras.

axl19.03.2008 03:51

Felicitari, Pawel!

MoWeed19.03.2008 08:11

Felicitari!

Acum va avea o motivatie in plus sa continue cu jocurile bune....

LARI19.03.2008 11:20

Meriti cu varf si indesat sa fii la Euro! SUCCES!!!

laur_2319.03.2008 11:34

Mult Succes Pawel in Nationala !!!

 

Sper sa joci cat mai bine in acest retur si sa TE VEDEM LA EURO !!!

Raulredblue19.03.2008 11:40

3 jucatori la echipele lor nationale...e ceva...nu ii pun si pe romanii nostri...deci e de bine....bv pawel...

Fan_Piturca19.03.2008 12:18

Sa nu te accidentezi!

MoRRano19.03.2008 12:19

Un mijlocas lateral ofensiv forte bun, cu toate ca postul lui e de fundas imi place ca face foarte bine faza ofensiva se vede ca joaca altceva decat al nostru Banel, Bravo Pawel, mult succes ne vedem la EURO.

RaDoooI19.03.2008 12:36

Ne vedem in finala Pawel ! :))

 

Bravo, meriti sa fi la nationala! Sa nu uitam de Zapata si Dayro Moreno! Bafta!

steaua_gloria19.03.2008 12:37

Bine Glolanski, dribleurul meu preferat! :proud:

Tanase Alexandru19.03.2008 12:38

Insfrasit avem si noi echipa!!!!....osa intram in lig...si o sa iesim din gurpe!!!!

steaua_gloria19.03.2008 12:41
Insfrasit avem si noi echipa!!!!....osa intram in lig...si o sa iesim din gurpe!!!!

Pe ce lume traiesti?

SzabiStelistu20.03.2008 12:21
Pe ce lume traiesti?

de unde stii tu ca nu o sa fie asa????cine stie ce va juca Steaua in UCL??!! deci tre sa fim optimisti nu??:P bv Golanski!!!tine-o tot asa...mult succes!!!FORZZA Steaua,FORZZA PAWEL!!!:Dfularsteaua2fular-campionii:steag_sah_mic:

Alin B.21.03.2008 01:04

Golanskie jucatorul meu favorit. E un fotbalist extraordinar care are o tehnica formidabila. Felicitari Golo !!!