FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bilete Steaua - UTA Arad

fcsteaua.ro19.03.2008 01:16

FC Steaua a stabilit preturile biletelor pentru partida cu UTA Arad, care se va disputa pe data de 23 martie, incepand cu ora 20:30.

 

Acestea vor fi puse in vanzare la casele de bilete ale clubului, precum si de pe www.bilet.ro si www.bilete.ro.

 

Copiii cu varsta de pana la 10 ani au accesul gratuit pe stadion, cu conditia ca acestia sa fie insotiti de parinti, care sa-i tina in brate si care au intreaga responsabilitate pentru comportamentul acestora in interiorul stadionului.

 

Preturile biletelor sunt urmatoarele:

 

FOTOLII - 50 LEI

TRIBUNA 0 - 35 LEI

TRIBUNA 1 - 20 LEI

TRIBUNA 2 - 12 LEI

PELUZE - 5 LEI

 

Programul caselor de bilete de la stadionul "Steaua" este urmatorul:

 

Sambata, 22 martie - 12:00 - 18:00

Duminica, 23 martie - 12:00 - 20:00

 

SteauaFC.com

 

Tavone19.03.2008 08:37

Daca batem nespalatii(trebuie sa-i batem) sigur se umple iar stadionul!

steauacri19.03.2008 08:37

toti suporterii sunt asteptati la stadion!!! sa fie full si de data asta sa aratam ca venim pentru Steaua nu pentru echipa adversa!!!!

 

 

Peluza Sud si Peluza Nord va asteapta la stadion!!!!

 

merita ....aja cred eu!!!!

 

stelisti la stadion!!!pe cel mai frumos stadion din Romania trebuie sa fie si cea mai frumoasa galerie!!!!

 

 

chiar akuma ...tre sa venim la stadion...indiferent de rezultatul din giulesti!!!!

 

sa vedem care ii stelist cu adevarat!!!! Armata ultra te asteptam!!!!....vreau sa fie plin..si tot stadionul sa cante.....cine sare ros`albastru e!!e!!!

:steagcruce:

 

la stadion va astept!!!!

sa fie full!!!!

sa vedem adevarata Armata ultra.!!!

sa vedem cea mai frumosa galerie!!!

sa vedem cea mai frumosa echipa din Romania!!

sa vedem cel mai frumos stadion din Romania ..din nou full!!!

 

 

1. Nu mai abuza de Caps Lock!!!

2. Este interzisã postarea consecutivã a douã sau mai multe mesaje în același threat.

LARI19.03.2008 11:21

Bai, mi se pare mie sau poza de la articol e de la intrarea in stadion si nu a caselor de bilete?

 

Sorry daca am vedenii!

RaDoooI19.03.2008 12:39

De ce sa fie plin doar daca batem nespalatii?? Oricum cred ca se vor vinde biletele de joi dimineata... nu stiu cati vor astepta sa vada scorul meciului cu Rapid.

ANTIgigi19.03.2008 14:55
Bai, mi se pare mie sau poza de la articol e de la intrarea in stadion si nu a caselor de bilete?

 

Sorry daca am vedenii!

 

ti se pare bine...ai un ochi bine dezvoltat:)

stvol19.03.2008 15:23
Daca batem nespalatii(trebuie sa-i batem) sigur se umple iar stadionul!
crossman20.03.2008 17:09

am fost mi-am luat bilet iarasi se umple stadionu :steagcruce:

Cata8621.03.2008 10:29

la casele de bilete nu e nimeni care sa dea bilete. in schimb sunt 2 afise: unul zice ca de la 12 se dau bilete, celalalt scrie ca vineri de la 14 se dau bilete.

 

M***tii

1uLy4Nn21.03.2008 11:07

prezent ca intotdeauna..Forza Steaua spre24

Necrocom21.03.2008 12:10
la casele de bilete nu e nimeni care sa dea bilete. in schimb sunt 2 afise: unul zice ca de la 12 se dau bilete, celalalt scrie ca vineri de la 14 se dau bilete.

 

M***tii

 

 

 

Joi, 20 martie - 14:00 - 18:00

Vineri, 21 martie - 14:00 - 18:00

Sambata, 22 martie - 12:00 - 18:00

Duminica, 23 martie - 12:00 - 20:00

 

asta`i programu`:D

greco21.03.2008 12:46

Oameni buni... atunci când cineva vã "roagã" sã-i cumpãrați și lui bilete pe buletinul vostru, nu o faceți. Vã simțiți bine sã știți cã numele vostru apare pe tichetele din snopurile bișnițarilor?

 

Când faceți asta, luați parte la fenomenul bișniței din Ghencea!

Ingerul din Ghencea21.03.2008 22:52

Voi fi acolo impreuna cu altii Stelisti si alaturi de alte suflete sa incurajam echipa!! fularsteaua2:yeahh:

radone21.03.2008 23:00

sa fim prezenti cu toti sa facem acea atmosfera care numai in :steagcruce: TEMPLU se poate face.MEREU PREZENT pentru CULORI.

Catalyn0722.03.2008 13:45

stiti cumva daca a fost aglomeratie la case? mai prind si maine dim. bilet ? :unsure:

LanDSharK22.03.2008 15:04

AISS`u nu mai cumpara bilete pentru cei din provincie ?

olimpia23.03.2008 09:52

va dati seama ce e astazi la bilete ca a luat bataie cluju pana aseara cik s-au vandut 12.000 de bilete cu tot cu abonati deci va dati seama ca astazi se vand pe putin 5-6000 de bilete!!! cu toti in templu pentru echipa noastra Forzza Steaua

axl23.03.2008 10:14
AISS`u nu mai cumpara bilete pentru cei din provincie ?

AISS cumpara bilete pentru membrii AISS din provincie.