22.05.2005 14:48
kustino .. da-mi si mie id-ul tau de mess ! sorry ca am deschis un nou thread doar pt asta ... dar nu merge sa-tzi trimit pm .. nu stiu de ce ...
kustino .. da-mi si mie id-ul tau de mess ! sorry ca am deschis un nou thread doar pt asta ... dar nu merge sa-tzi trimit pm .. nu stiu de ce ...