Nu vreau ca Otelul sa bata pe Dinamo, nu vreau ca Otelul sa faca egal cu Dinamo. Dar vreau ca ca Otelul cel putin sa incerce si sa vrea, daca nu va reusi asta e o alta problema. Vreau sa vad cea mai buna echipa a Otelului in teren, vreau sa vad cum lupta, vreau sa vad cum incearca. Stoichita e obligat sa ajute Steaua, daca e stelist. El este obligat sa trimita in teren cea mai buna echipa, el este obligat sa-si motiveze juicatorii, este obligat sa lupte. Daca nu va face aceste lucruri voi ramine cu gustul amar, ca in ultimii ani STELISTII ne-au "ajutat" intr-un fel sau altul sa pierdem titlul: Anul trecut Petrescu cu Rapid, [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] cu Ceahlaul, anul acesta Stoichita cu Otelul
