FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

DECLARATII ALE LUI BECALI CONTRA SUPORTERILOR!!!

IL_Diablo22.05.2005 12:33

Sursa MEDIAFAX:

 

Patronul FC Steaua, Ciobanul, a declarat, sambata că cei care au strigat impotriva sa la meciul cu FCM Bacau sunt "niste vagabonzi" si că nu va mai permite intrarea acestora pe stadion la meciurile echipei din Bulevardul Ghencea.

"Cei care au strigat impotriva mea sunt niste vagabonzi. Motivele lor nu mă intereseaza pentru mine suporterii Stelei sunt cei 5 milioane care mă iubesc. Nu o să mai strige si nu o să mai aibă ocazia pentru că nu o să mai intre pe stadion. Ei stau pe scanunele pe care le platesc eu, ei primesc abonamente gratuite si mii de euro pentru deplasari. Aș simti frustrare dacă era vorba suporterii Stelei, ăștia nu sunt suporterii Stelei, sunt niste betivi si niste vagabonzi", a spus Becali.

"Ei sunt ca oile, sunt manevre pentru a instiga, iar ceilalti se iau după ei. Șeful galeriei mi-a spus să le transmit luptatorilor mei să nu mai stea in peluza.. Cit timp platesc tot, cat timp este inchiriat acest stadion este ca si casa clubului. Cine nu se comportă civilizat nu o să mai intre, nu dau nici un pas inapoi cu ăștia", a precizat Becali.

 

MEDIAFAX 22.05.2005

IL_Diablo22.05.2005 12:36

Astept din partea noastra reactii impotriva acestui nebun. Poate vom lua titlul 22, dar umilinta din suflete cine ne-o va scoate? Toata lumea la stadion la meciul cu Poli impotriva lui Becali! NU VA FIE FRICA! Nu are ce sa faca cu 15 bodyguarzi + mustatza impotriva a 30000 de oameni!

kyd22.05.2005 13:17

La ce sa te astepti de la un incult.Se crede Dumnezeu la clubul asta de parca i la dat masa.

Sa plece sa isi faca echipa in pipera cu tot cu gorilele luu,si sa ne mai lase in pm in pace.

Ciobanul esti o MIZERIE.

LACATUS722.05.2005 13:18

Cine e iubit de 5 000 000 de oameni?Hai sa fim seriosi!Eventual daca taiem 3 zerouri,dar nici de asta nu sunt sigur?Dar paranoia e paranoie,n-ai ce-i face!Si ceausescu s-a crezut iuit de 23 mil de oameni si stim cu totii cum a sfarsit...

Jackass22.05.2005 13:49

:lol:

Gigi ar trebui sa se faca actor!! sa se duca la hollywood! ca astia cu fete de prosti sunt mereu bine primiti!! io mereu mor de ras cand citesc ce tot declara sau cand il vad la TV!!! e asa de prost ca e caraghios!!! :lol:

LACATUS722.05.2005 14:07

Hai ma,nici macar ca actor second-hand n-ar fi bun!

Jackass22.05.2005 14:09

cum sa nu ma?? p-asta cum il vezi t-apuca rasul!! nu tre sa zica nik! :lol:

ar fi excelent: lumea ar rade de s-ar prabusi, iar noi am scapa de el!! :wink:

LACATUS722.05.2005 14:11

Eventual sa mearga clovn la circ,altundeva eu nu-l vad!Sau in parodii horror.In Scary Movie,cred ca si-ar putea gasi un rol!

BlackWoolfy22.05.2005 15:06

Bai bieti eu am mai scris un mesaj ca asta prin februarie si marea majoritate a voastra a spus ca sunt nebun ca tr sa incurajam echipa dar tot la ce am zis eu sa ajuns DAR NICIODATA NU ESTE PREA TARZIU TREBUIE SA SCAPAM DE CIOBAN CU ORICE RISC

ADRIAN PACURAR22.05.2005 16:50

Eu vad lucrurile cam asa , asta e dus rau si cred ca e capabil sa faca numai rele , sa-si ia jucatorii si sa se care , chiar ca ne-am trezit cu un nebun la conducere.

FANATIK RED-BLUE22.05.2005 17:22

Auzi 5000.000 de oamenii il iubesc...........Doamne...

Baaaaaa nebunuleee, aia nu te iubesc pe tine ci pe Steaua.Tu nu esti Steaua bai jigodie.......

 

Offf, nu stiu cum o sa scapam de paranoic.

bodanelu23.05.2005 02:32

salutia... impuscat, arestat de PNA, arestat de garda finaciara, vreun kamikaze care sa intre cu masina in el :) altele nu mai imi vin acum in minte...

LACATUS724.05.2005 09:25
salutia... impuscat, arestat de PNA, arestat de garda finaciara, vreun kamikaze care sa intre cu masina in el :) altele nu mai imi vin acum in minte...

sa speram ca Politia,PNA-ul,sau cine o mai fi isi va face datori si-l va aresta pe acest nemernic,sa scapam si noi de el!