22.05.2005 11:48
Circula zvonuri ca din toamna, meciurile de
acasa ale Stelei se vor disputa la Craiova.
Oficial aceasta decizie se va lua din cauza
lucrarilor de modernizare a stadionului.
Insa adevarata cauza o constituie atitudinea
suporterilor.Ciobanul poarta discutii cu autoritatile din Craiova, dar o decizie
finala o va lua dupa ce va discuta cu
suporterii craioveni.
