FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

GIGI BECALI VA MUTA STEAUA LA CRAIOVA?

savicevici22.05.2005 11:48

Circula zvonuri ca din toamna, meciurile de

acasa ale Stelei se vor disputa la Craiova.

Oficial aceasta decizie se va lua din cauza

lucrarilor de modernizare a stadionului.

Insa adevarata cauza o constituie atitudinea

suporterilor.Ciobanul poarta discutii cu autoritatile din Craiova, dar o decizie

finala o va lua dupa ce va discuta cu

suporterii craioveni.

Virgil22.05.2005 12:03

Fugi cu ursul de aici !

Tu esti unul din aia care baga strambe.

Motanu D22.05.2005 12:30

Si tu crezi ca lui Jiji ii trebuie acum sa se incurece cu cei mai cretini suporteri din tara :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Hai sa fim seriosi... mai trebuia sa ne mai spui ca marmota invelea ciocolata in staniol si stirea era perfecta...

Jackass22.05.2005 13:51

:lol:

si eu am vazut un elefand zburand! era mov cu picatele roz.