imbracati in negru si cu o coala de hartie in mana la meciul cu Timisoara!
sa-l dam afara pe cioban! nu va fie frica. nu vor putea bate un stadion intreg 100 de mardeiasi
noi cei din Peluza Sud sa dam tonul.
acum ori niciodata!
imbracati in negru si cu o coala de hartie in mana la meciul cu Timisoara!
sa-l dam afara pe cioban! nu va fie frica. nu vor putea bate un stadion intreg 100 de mardeiasi
noi cei din Peluza Sud sa dam tonul.
acum ori niciodata!
bravo voua fratilor as vrea sa fiu si eu langa voi insa nu am cum totusi sper sa fie ceva misto sa se simta tampitul ala in plus. Wow ar fi ceva, foarte misto ideea cu negrul
Bravo SUD! Sper ca si nordul sa scape de sub dictatura lui mustatza si sa se poata manifesta. Cu cateva zile inainte de meci sa da-ti detalii mai multe in leg cu protestul
Nu stiu de ce,dar am impresia ca in curand multi suporteri vor migra la PS!Bravo voua ca le-ati tinut piept gorilelor ciobanului!Sa speram ca veti avea puterea si mai apoi sustinerea sa incepeti o "revolutie" ca sa scapam de acest cioban oligofren nenorocit!
8)
ma nu e vorba de frica!! putem sa facem asta, dar intrebarea e daca merita???
ciobanul nu o sa ne lase...nici in cele mai frumoase vise ale noastre!!! il doare fix in ... de noi si de ce zicem noi!!! :x
de asta scapam numai daca moare...altfel nu imi pot inchipui cum!!!!
in rest FORZZA Steaua!!!
Nu stiu,dar tre sa exiiste o solutie!pana la urma urmei,am scapat si de ceausescu,care era mult mai puternic decat acest cioban!Sper insa sa nu se ajunga la varsare de sange,pt ca atunci chiar nu merita!
ceausescu a fost impuscat!! ceausescu lua banii!
la Gigi e mai greu! el baga banii in echipa!
poate se plictiseste intr-o zi si zice: " gata, adio!!", ceea ce e putin probabil!
Ce bani?Bani pe care i-a castigat tot de cand e la Steaua.Cati bani avea inainte si cati are acum?Cine era inainte,cine a auzit de el?
ceausescu a fost impuscat!! ceausescu lua banii!la Gigi e mai greu! el baga banii in echipa!
poate se plictiseste intr-o zi si zice: " gata, adio!!", ceea ce e putin probabil!
Hai termina! Zici ca-i mai tare Becali ca Ceausescu :lol: :lol:
E greu dar merita incercat pacat ca mai este doar un meci in Ghencea
imbracati in negru si cu o coala de hartie in mana la meciul cu Timisoara!sa-l dam afara pe cioban! nu va fie frica. nu vor putea bate un stadion intreg 100 de mardeiasi
noi cei din Peluza Sud sa dam tonul.
acum ori niciodata!
buna idee!
ceausescu a fost impuscat!! ceausescu lua banii!la Gigi e mai greu! el baga banii in echipa!
poate se plictiseste intr-o zi si zice: " gata, adio!!", ceea ce e putin probabil!
Hai termina! Zici ca-i mai tare Becali ca Ceausescu :lol: :lol:
:lol: !!
nu e, da cred ca ceasca e idolul lui!! asta si face Becali la Steaua-dictatura!! se crede marele "capitan" si ce zice el e lege!! nu itreaba pe nimeni si il doare fix in ... de parerea altora!!
si io cred ca lui Becali ii face placere ca noi ne amaram aici...se amuza pe inste!!!