Jucatorii Stelei, Dayro Moreno si Robinson Zapata, au fost convocati la echipa nationala a Columbiei pentru partida pe care sud-americanii o vor disputa, pe 26 martie, impotriva statului Honduras.
Meciul la care vor participa cei doi jucatori ros-albastri va avea loc in Statele Unite ale Americii.
