FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ochirosii revine (SteauaFC.com)!

fcsteaua.ro11.03.2008 10:35

Mijlocasul Stelei, Razvan Ochirosii, s-a antrenat luni pe acelasi teren cu colegii sai, pentru prima data de la plecarea sa la Buzau, din vara trecuta.

 

Jucatorul care a intrat in inimile suporterilor dupa ce a marcat golul victoriei cu Rapid, din Giulesti, de sezonul trecut, efectueaza un program de antrenamente individuale cu preparatorul fizic Horea Codorean si spera sa fie apt de joc in maxim trei saptamani.

 

 

CaTaLiNsm StElIsTu11.03.2008 11:26

Tinerele sperante ale Stelei.....sper sa nu ramana doar atat...atat Ochirosii cat si Bicfalvi si ceilalti..

steaua_gloria11.03.2008 11:54

Un jucator bun, viitoare piesa de baza in primul 11.

MoWeed11.03.2008 12:16

Sa speram ca va si juca....

romy_stelista11.03.2008 21:58

ce bine! are potential baiatu'...daca va juca, sigur o sa ne arate de ce e in stare.. :steagcruce:

danimarcu11.03.2008 22:07

Bine ca a revenit Razvan!...Sper sa il aducem inapoi si pe Bicfalvi,nu cred ca a juca la o echipa mediocra inseamna ca prinzi vreo experienta(vezi piciorul rupt a lui Ochirosii...).

senzzualla12.03.2008 06:38

bine ai revenit razvane...te iubiiiii

udaradu12.03.2008 07:25

acest transfer a fost o timpenie desi in acel moment am spus ca acest transfer va fi benefic pentru Razvan

SzabiStelistu12.03.2008 08:04

bine ai revenit Razvan!!!

puyol12.03.2008 09:10

mi se pare ca el inca e imprumutat la gloria,eu citisem ca pana in vara va juca acolo

 

sper totusi sa ma insel.. oricum,asta iarna a mai venit sa se antrenze la Steaua ca sa faca o parte a recuperarii sale :)

yo_marius12.03.2008 09:23
mi se pare ca el inca e imprumutat la gloria,eu citisem ca pana in vara va juca acolo

 

sper totusi sa ma insel.. oricum,asta iarna a mai venit sa se antrenze la Steaua ca sa faca o parte a recuperarii sale :)

 

mda, te inseli :thumbsup:

 

Ochirosii a revenit la Steaua. Imprumutul la Buzau s-a terminat.

bossy12.03.2008 11:55

Ma bucur sa aud ca revine Razvan.Este un jucator de viitor cu un mare talent.Forza Razvan!!!

fularsteaua2

MARIAN fortza STEAUA12.03.2008 15:42

sa speram ca va juca cat mai curand

Geo_Syg12.03.2008 17:29

Bine ai venit Sper sa nu te mai accidentez.

Succes in continuare

dax4712.03.2008 18:17

Bine ai revenit, pustiule ! La mai mare si sa fii ferit de accidentari !

adynezu13.03.2008 10:59

Bine ai revenit!

Si.....

LA MULTI ANI!

bobochyka1713.03.2008 13:03

La multi ani Razvane! Sper sa nu mai pleci iar pe la Gloria si alte echipe din astea.

ionutz-galati19.03.2008 18:17

trebuie sa revii mai repede pe teren ca Steaua are nevoie mare de tine......te astept pe teren sa dai goll lu CFR si lu Dinamo