FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga I in 27 de pastise:

«12»
danimarcu10.03.2008 22:54

Felicitari @LDS! Ai talent ,nu gluma!Astept cu interes sa-i pui la punct pe ziaristii de doi lei din Romania... :thumbup:

 

LE.Nici cu raspunsul lui @axl nu mi-e rusine...

Se vede treaba ca printre stelisti se gasesc si poeti!La mai mare!...

aleex511.03.2008 07:56

Felicitari! Super articol!

MoWeed11.03.2008 12:30
Mutumesc tuturor pentru aprecieri si incurajari.Asta inseamna ca am debutat cu dreptul.

Urmatoarea mea postare va avea in vizor ziaristii de sport si va fi la fel de spumoasa ca si asta :)

Abia astept..... :w00t:

adriSteaua11.03.2008 19:06

FELICITARI!!!

Foarte reusite. Dar si raspunsul lui axl pe masura!

 

Chapeau bas si la mai mare!!! Asteptam cu interes continuarea! Spor! Si vant din pana ! :thumbup:

MARIAN fortza STEAUA12.03.2008 15:38

prea misto :thumbsup::thumbsup:fularsteaua2

dax4712.03.2008 18:20

Traiasca autorul ! La mai multe si mai bune !

mazilinho15.03.2008 18:46

SUPER TARE ACEASTA POSTARE FOARTE HAIOASA :steagcruce:

 

TRAIEASCA AUTORUL fular-campionii

«12»