Zilele lui Gigi la carma Stelei,ca si ale oricarui dictator,sunt probabil numarate.
Daca aproape un intreg stadion a strigat impotriva ,in ciuda faptului ca gealatii lui se aflau la tot pasul in peluze si tribune,nu e de gluma.
Iesirile paranoice de sfidare a atitudinii suporterilor nu vor putea dura la infinit.
Gigi i-a aminte,cu intimidare si teroare nu rezolvi nimic.Vei sfarsi strivit de megalomania ta.In afara de cei pe care ii platesti,nimeni nu te iubeste.
Pentru ca in loc sa protejezi si sa faci cat mai luminoasa imaginea acestui mare club,ai intinat-o.
Sa-ti fie rusine !
