FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pandurii - Steaua

fcsteaua.ro08.03.2008 01:59

Etapa a XXII-a Ligii I programeaza azi, 8 martie 2008 meciul dintre Pandurii Tg. Jiu si Steaua Bucuresti. Partida va incepe de la ora 20:45 si va fi transmisa in direct de Antena 1.

 

Steaua are un moral excelent in perspectiva acestui joc venind dupa o victorie importanta cu CFR Cluj (3-1).

 

Marius Lacatus a decis sa nu-i convoace pe jucatorii Cornel Cernea, Adrian Neaga, Petre Marin si Eugen Baciu. In afara celor patru, Steaua va fi lipsita la Targu Jiu de prezenta lui Nicolae Dica si Florin Lovin, ambii suspendati.

 

Meciul Pandurii - Steaua se va disputa cu casa inchisa, oficialii din Targu Jiu epuizand biletele.

 

In tur, la Bucuresti Steaua si Pandurii au terminat la egalitate (0-0) dupa un meci plictisitor cu putine faze de poarta.

 

Forza Steaua! Hai bãieții! Hai Lãcã!

w3bmaster08.03.2008 03:32

Nu avem de ce sa ne impiedicam sper sa vedem iar demonstratia de fotbal pe care au aratat-o si cu CFR

 

Forza Steaua

Tupac Amaru08.03.2008 07:36

@ Marius Lacatus a decis sa nu-i convoace pe jucatorii Cornel Cernea, Adrian Neaga, Petre Marin si Eugen Baciu.

 

Aici e aici: Marius o fi decis chestia asta sau Psycho?

laur_2308.03.2008 09:01

La Multi Ani !!! tuturor stelistelor si persoanelor noastre dragi!

ultras_liberi08.03.2008 09:44

ne vedem n peluza :steag_sah_mic:

simona_steaua608.03.2008 10:16

in mod normal meciul acesta,cu Pandurii ar trebui sa fie mult mai usor ca cel cu CFR ,deci daca vom vom practica acelasi joc ca etapa trecuta sigur nu vor avea nici o sansa in fata noastra.de fapt si antrenorul lor a spus ca suntem cea mai puternica echipa din tara.asa ca sper sa demonstram asta diseara si sa le inchidem gura tuturor.MEREU ALATURI DE CULORI!FORZA Steaua!!!!! :steagcruce:

Bundy08.03.2008 10:31

Sunt optimist pentru diseara dar avem meci greu. Forza Steaua!

Yoyoyoi08.03.2008 10:44

sa dea Domnul sa nu fie probleme de arbitraj, ca de victorie nu se pune problema.

DelPiero1008.03.2008 11:02

Datorita faptului ca batem in deplasare o data pe anotimp,ne e e frica de orica rahat de meci!Ar fi o tragedie sa nu batem azi!Sper sa vad fotbal si multe goluri din partea Stelei!Si NU pe Banel titular!

Yoyoyoi08.03.2008 11:20

La Tg. Jiu a plouat foarte mult incepand de ieri si chiar torential azi-noapte. Sper sa nu fie afectat terenul, iar "perlele" noastre sa le faca mucii cravata oltenilor.

steaua_gloria08.03.2008 11:27

Batem sigur si frumos. :steagcruce:

CaTaLiNsm StElIsTu08.03.2008 12:05

Eu cred ca echipa va face un cadou frumos doamnelor si domnisoarelor steliste.

Singura mea doleanta este aceea de al vedea pe Rada pe teren,chiar daca nu titular,dar sa prinda macar30de minute...merita din plin!

Forza Steaua!

MEREU SUPERIORI!!!

dax4708.03.2008 12:17

3 puncte, 3 goluri, 3 marcatori ! Forza Steaua !

Alex1234_Steaua4ever08.03.2008 13:07

cred ca vom castiga cu 3 la 1 Dayro 2 goluri si pepe 1 si celalalt Banel daca va fi titular

simona_steaua608.03.2008 16:14

poate ca e totusi mai bine sa nu joace Banel in seara asta...spun asta nu pentru ca as fi uitat tot ce a facut pentru Steaua pana acum ci pentru ca eu cred ca inca nu si-a revenit dupa autogol.si mi-e frica sa nu comita iar o greseala,poate chiar din dorinta de a face cat mai multe pentru a-si spala vina.vom vedea diseara ce va fi!Steaua VREM VICTORIE!!!! fularsteaua2

c.ronaldo1708.03.2008 16:16

Mi`e frica de acest meci. Nu imi aduc aminte un meci in acest sezon castigat fara probleme in deplasare.

 

Hai Steaua!

alexynho08.03.2008 17:10

Prevad un 2-1 ... dar destul de chinuit . O sa fie un marcaj sumbru la D.Moreno si la Mendoza din partea gorjenilor, astfel incat salvarea va veni de la Goian, printr-o faza fixa.

crismy08.03.2008 17:24

4 - 0. ªi facem spectacol. Suntem cu moralul ridicat dupã meciul cu chefere. Sper sã nu cãdem ãn latura cealaltã.

 

FORZZA Steaua :steagcruce: :steagcruce: :steagcruce: :steagcruce:

ge6rge_steaua08.03.2008 18:12

trebuie sa castigam in seara asta, suntem obligati. daca va fi titular Banel sper sa reuseasca sa treaca peste autogol si chiar sa marcheze (pentru Steaua). Forza Steaua :steagcruce:

joe2108.03.2008 18:52

Doamne ajuta, hai baietii !!!

:steagcruce:

Vitalik_Stelistu08.03.2008 18:55

Iak se incepe meciul!!! Sper sa cistigam macar cu 1-0...... Forza Steaua!!!