21.05.2005 17:25
Nu mai conteaza nimic suntem , vai de noi....
Nu mai conteaza nimic suntem , vai de noi....
eu zic ca noi suporterii ne-am aratat cu varf si indesat dispretul fata de oier. In toata istoria Stelei nimeni nu a fost asa de huiduit pe Stadionul Ghencea, nici macar cainii... e o rusine pentru acest blazon.... Asta trebuie impins de la spate mai rau ca sa lase Steaua... paranoia nu cedeaza asa usor.
Va fi greu sa scapam de cioban dar mai este un gram de speranta sa fim uniti nu ca aseara cu Timisoara tr sa umplem stadionul sa vada Jiji cine suntem
chiar daca lasa intrarea libera ar fi bine sa mergem toti unul cate unul la gard sa aruncam in teren contra valoarea unui bilet sa vada Jiji ca nu stam in bani lui SI ASTA CHIAR TR SA VB PANA PE 11 IUNIE